FARMINA OBESITY

Aptaukošanās tiek definēta kā taukaudu uzkrāšanās organismā, kas biežāk saistīta ar pārmērīgu barības uzņemšanu, vielmaiņas traucējumiem un/vai nepietiekamu enerģijas izmantošanu.

Pastāv daudzi faktori, kuri var veicināt indivīda aptaukošanos, piemēram, iedzimta nosliece, fiziskās aktivitātes trūkums u.c., bet galvenais faktors ir augsts ogļhidrātu saturs barībā. Lielākās bažas medicīnā ir saistītas ar neskaitāmām slimībām, kuras veicina aptaukošanās jeb liekais svars. Vairākos pētījumos konstatēts, ka liekais svars kaitīgi ietekmē
mājdzīvnieku veselību un ilgmūžību. Dzīvniekiem ar noslieci uz lieko svaru galvenokārt novēro ortopēdiskas slimības, cukura diabētu, asinsvadu slimības, sirds un respiratorās sistēmas slimības, urīnizvadsistēmas traucējumus, reproduktīvās sistēmas traucējumus, jaunveidojumus (krūšu audzēji, pārejas šūnu karcinoma), ādas slimības un anestēzijas komplikācijas. Tā kā nav zināmi zāļu līdzekļi, kas sekmīgi ārstētu aptaukošanos, tad vienīgā ārstēšanas iespēja mājdzīvniekiem ietver katram dzīvniekam piemērotu diētu un palielinātu fizisko slodzi.
Pastiprināta uzmanība ir jāpievērš laicīgai problēmas diagnostikai. Konsultējieties ar savu veterinārārstu vai Jūsu mīlulim nav liekais svars un kādi ārstēšanas pasākumi ir jāpieņem. Farmina Vet Life Obesity ir pilnvērtīga diētiska barība pieaugušiem kaķiem, kas samazina lieko ķermeņa svaru.
Farmina Vet Life Obesity satur samazinātu kaloriju un palielinātu strukturālo ogļhidrātu daudzumu, kas nepieciešams liekā svara mazināšanai kaķiem.

Ārstēšanas un profilakses kārtība.
Ieteicams konsultēties ar veterinārārstu par dzīvnieka ķermeņa kondīciju pirms barības lietošanas un pirms lietošanas perioda pagarināšanas. Dodiet Vet Life Obesity, līdz brīdim, kad ir sasniegts vēlamais dzīvnieka ķermeņa svars.