FARMINA VET LIFE GASTRO-INTESTINAL

Pastāv vairākas kuņģa-zarnu trakta problēmas, kuras raksturojas ar hronisku un ilgstošu caureju, sporādisku vemšanu, malabsorbciju ilgstošos gadījumos, svara zudumu dēļ nepietiekama uztura un anēmiju.

Kopumā viss sindroms tiek klasificēts kā zarnu iekaisums (IBD), jeb enterīts.

Visas augstākminētās saslimšanas ir saistītas ar imūno reakciju kuņģa un zarnu traktā, kuru izraisa pārtika, baktērijas, vīrusi vai parazītu antigēni. Pie spēcīga antigēna kairinājuma, liels skaits iekaisuma šūnu nonāk kuņģa-zarnu traktā, traucē gremošanas procesus un barības vielu uzsūkšanos. Enterīts bez medikamentozas ārstēšanas pats no sevis pāriet reti un ilgstoši neārstēts, var novest pie gremošanas trakta čūlām vai gremošanas trakta audzējiem, piemēram, limfosarkomas.

Pirms jebkādas ārstēšanas uzsākšanas būtu jāizslēdz citi caurejas iemesli, piemēram, parazīti, hipertireoze un nieru slimības. Iespējams pirms ārstēšanas būs nepieciešams izanalizēt arī asins analīzes un veikt ultraskaņas vai rentgena izmeklējumus kuņģa-zarnu traktā.

Ārstēšana: dažiem dzīvniekiem tā var ilgt visa mūža garumā. Lai gan atkarībā no IBD ierosinātāja zāles var atšķirties, dažkārt slimību ir iespējams izārstēt mainot dzīvnieka uzturu. Diētiskā barība kopā ar imūnsupresīviem medikamentiem, piemēram, prednizolonu vai azatioprīnu, omega-3 taukskābēm, antioksidantiem un probiotikām, piemēram, acidofilo baktēriju kultūru, var dot vēlamos rezultātus. Dažkārt rezultātu sniedz arī gremošanas trakta nomierināšana.

Diētiskās barības, kuras ir zinātniski izstrādātas, mazina gremošanas trakta kairinājumu un veicina barības vielu uzsūkšanos. Viena no tādām ir FARMINA VET LIFE GASTRO-INTESTINAL.

FARMINA VET LIFE GASTRO-INTESTINAL ir pilnvērtīga diētiskā barība suņiem un kaķiem, kas izstrādāta akūtu zarnu trakta traucējumu mazināšanai. Tā veicina uzturvielu atgūšanu un dzīvnieka atveseļošanos pateicoties paaugstinātajam nepieciešamo elektrolītu daudzumam un uzturvielām.

Darbības veids:

Pateicoties barības vielu biopieejamībai, FARMINA VET LIFE GASTRO-INTESTINAL ir viegli sagremojama dzīvnieku barība. Tā ir ieteicama pacientiem ar gremošanas un zarnu trakta traucējumiem un novājinātiem dzīvniekiem atveseļošanās periodā.

Ārstēšanas un profilakses kārtība:
Pirms lietošanas uzsākšanas un lietošanas perioda pagarināšanas ieteicams konsultēties ar veterinārārstu. Ieteicamais lietošanas ilgums: 1 līdz 2 nedēļas akūtu traucējumu un samazinātas barības vielu uzsūkšanās gadījumā, no 3 līdz 12 nedēļām pie nepietiekamas barības vielu sagremojamības, visu mūžu, ja dzīvniekam ir hroniska aizkuņģa dziedzera mazspēja.